SVĚT NADĚJE

Vítejte na mích stránkách! jsou o World of Trust - Světu Naděje. Příběhy jsou smyšlené někdy možná i vtipné :) . přečtěte si nějaký :).

1. Věk

Příběh

1. Věk (1. - 100. rok)

1. věk začíná krutou zimou, která posiluje hlavně boha ledu Freezer. Avšak Flamer se ocitá ve velkém nebezpečí, protože zima mu ničí stavby a vojsko. A tak jen doufá, že ta zima co nejrychleji skončí. Freezer se chopil příležitosti a vyslal do útoku na „Sopku“ Flandrovu pevnost generála Covreyho. 1 Rok velkého plánování útoku na sopku proběhl rychle. Covrey se proto vydal s plánem do útoku. Avšak na Sopce na něj číhal Generál Verdi. Bylo jasné, když se zahlídli, že to nebude malá bitva. Verdi byl sice oslaben o 10% armády, ale neztrácel naději.

 

Bitva začínala divoce. Mágové udělali na bojišti větší vichřici, která zmasakrovala 9 zbylých  ohnivých elementálů. Potom hlídači plamene na nepřátele seslali 1 Meteor. Ten zmasakroval 100 vzdušných elementálů a 5 vzdušných tornád. Pak se však do boje přihnal Kapitán Mág Govydeney. Jednou ranou probodl ohnivého fénixe. Ten ho však napadl svým ohnivím štítem a Kapitán hrdinně padl. Generál Covrey začínal cítit prohru a proto začal ustupovat. Avšak 3 ohniví fénixové je obklíčili a Covrey byl v pasti. Mágové zase zaútočili a sestřelili zbylé fénixe.Ovšem nedával veliký pozor a nevšimli si útoku od ohnivých vrahů. Ti neváhali, vytáhli svou ohnivou kuši a vystřelili své ohnivé šípy na mágy. Ty neměli brnění a neměli se jak bránit. Zbýval už jenom Generál Covrey. Vyčaroval proto ledovou zeď a zbaběle utekl. Netrvalo dlouho a byl dopaden u Velkého stromu. Tak ho zabil sám Generál Verdi svým dlouhým plamenným bičem.

 

Freezer byl velice zahanben touto drtivou porážkou, a proto poslal svou Generálku Genefrio. Verdi, proto šel co nejrychleji zpátky na Sopku se svými zbylými vojáky. Avšak než tam došel tak ho přepadla Genefrio. Přepad se konal přesně o půlnoci u obchodní stanice. Genefrio byla připravená na rozdíl od Verdiho. Hlídači plamene byli unavení a proto nepřivolali žádný meteor. Verdi cítil prohru. Využil chvilky klidu a použil schopnost Inferno“ aby se dostal pryč. Obrovský ohniví výbuch, který Verdi vytvořil ozářil všechny jednotky na bojišti, kromě ohnivých vrahů. Ti využili příležitosti a vystřelili ohniví šíp ze své plamenné kuše. Sestřelili 70 vzdušných elementálů. Ovšem ohniví vrazi nechtěli ztrácet čas vytáhli ohnivé dýky a zabodli zbylé vzdušné elementáli. Ale to už se jednotky Genefrii probrali k vědomí a vrhli na ně ledové a vodní koule. Ohniví vrazi se neměli jak bránit, a proto jich 70 padlo. To už dosáhli hlídači plamene své energie a přivolali celkem jeden meteor. Genefriini vojáci neměli šanci se ubránit. Padli všichni ledový fénixové a 30 vodních fénixů. Genefrio začala tušit prohru, a proto vyčarovala „Ledový Blast“. Obrovská ledová tlaková vlna, odmrštila stovku ohnivých vrahů. Ale to už se vrátil Verdi, který začal cítit výhru a vyčaroval další meteor, který domlátil zbytek vodních fénixů.

 

„Nechceš se přidat k Flamerovi?“ zeptal se Verdi nepřítelkyně. „Proč bych měla? Můj živel je Voda!“ Verdi vyčaroval ohnivou kouli a dal jí poslední šanci „mám tě zabít a nebo se přidáš k Flamerovi? Vyber si…“ ovšem to už Genefrio rozzuřilo a udělala „ledový kamikadze“. Genefrio se proměnila v ledovou bombu, která následovně vybouchla a zmasakrovala Verdiho i s jeho vojáky. Ovšem tento souboj viděl jeden ze špehů generála Thorquesta.

 

Špeh tuto zprávu řekl Generálovi Thorquestovi a ten to následovně řekl Flamerovi.

Ten byl rozhořčen, že ztratil tak dobrého Generála. Musel kvůli tomu jmenovat nového Generála. Jmenoval proto do funkce Generála „Tvajga“ zvaného „Plamenný Jezdec“.

 

Ovšem ani Freezer nebyl nadšený že ztratil 2 své Generály. Jmenoval proto „Hukyádese“ řečeného „Ledový Křižák“ a „Jegeda“ zvaný „Ledový Rytíř“ do funkce Generálů.

 

Mezitím Weld - bůh země napadl „Zeď D“. Vyslal na ní Legii Stratéga Joba „řečeného Kamenná pomsta“. Bůh nemrtvých – Kamiz tento útok nečekal, a proto Zeď „D“ nikdo nehlídal. Kamenný Kraken vrazil vší svou mocnou silou do Zdi. Ta od něj odlétla několik metrů a bojištěm prolétaly mraky prachu. Mezitím vydal Weld další rozkaz – Zničit Ibizův Hrad, který byl nedaleko zničené Zdi „D“. Generál Ibiz mohl tento vpád Weldovi Legie zpozorovat a mohl poslat posla s touto drtivou zprávou. Během týdne tam celá legie stratéga Joba dorazila. Jeden posel Generála Joba donesl tuto zprávu :

Hrad je velice dobře opevněn. Avšak Kamenný Kraken je příliš silný aby ho udržely. Zdá se že Ibiz vyslal posla za Kamizem. A ten následovně vyslal Legii Nekromantského Stratéga Velkira.

 

Na bojišti se utkaly dvě obrovské silné armády.

Mezitím co Legie byla vystrčená před hradbami tak Ibiz se zbaběle schoval za hradby.

Mágové země začaly tuto obrovskou bitvu těžkým útokem. Proměnili v kamenné sochy všechny přízraky, zjevení, hlídače duší, ještě než stihli použít své schopnosti. Kamenný Kraken pak přebral iniciativu a Drtivým útokem napadl Temného Rytíře. Ten se však zbaběle teleportoval pryč z bojiště, protože nechtěl bojovat proti téhle obrovské neporazitelné příšeře. Legie začala ztrácet naději. Bez Temného Rytíře jsou velice slabí. Kostliví lukostřelci vystřelili z luků. Nadešlo 10 sekund obrovského stínu. Všichni mágové země se schovali pod Krakena, který šípy ignoroval. Bahna byla na půl imunní, ale i přes to jich 100 zahynulo. Konečně zas bylo na bojišti světlo. Zrovna zaútočili Lichové a Arcilichové. Ze svých prokletých holí vystřelili zelený paprsek, který směřoval na Mágy Země, kteří byli stále schovaní za Kamenným Krakenem. Ten schytal celou dávku střel. To ho rozzuřilo natolik že prolítl bojištěm a proměnil ho doslova v hřbitov nemrtvých. Za oběť mu padli všichni Lichové, Arcilichové, Kostlivci a Kostliví lukostřelci. Temnonoši se konečně probrali, vytáhli nabité kuše, z kterých následovně vystřelili.pozabíjeli všechny Mágy země. Zrovna se v boji střetli hnijící Zombie, morové Zombie a Zombie s bahnama. Byl to krutý boj, z kterého vyšli živí, vlastně nemrtvý hnijící Zombie. Přežilo jich 50. Kamenný Kraken zas řádil. Tentokrát to už nepřežil nikdo.

„Ve jméně Welda zhyň!“ Stratég Job popadl hlínovitě hnědý meč, s kterým usekl Velkirovi hlavu.

Ibiz celý tento souboj viděl a věděl, že s tou hrstkou vojáků, kterou má, neměl šanci vyhrát. Proto vyčaroval v tom hradě minutový portál do mramorového kruhu. Zadal cíl a prošel jím pryč. Kamenný Kraken během chvilky zničil hradby hradu, avšak Ibiz nebyl nikde k nalezení. Protože ho nenašel tak Ibizův hrad jednoduše zničil a vrátil se s Kamenným Krakenem zpátky do Weldovo Paláce.

Energia lehce prozkoumal okolí a dal mírovou smlouvu s Černými Rytíři.

Elfa měla lehčí potíže se černými Rytíři, nakonec je však vyhnali na jihovýchod k Energiovi.

Takhle skončil 1. Věk

Žádné komentáře
 
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU , NĚKDY ZAS PŘIJĎTE!