SVĚT NADĚJE

Vítejte na mích stránkách! jsou o World of Trust - Světu Naděje. Příběhy jsou smyšlené někdy možná i vtipné :) . přečtěte si nějaký :).

2. Věk

Příběh

2. věk (101. – 200. rok)

 

2. Věk je normální jako jaro. Začíná skoro až nudně. Bůh nemrtvých hledá nového generála všude možně, až dokonce došel k Energiovi, který byl překvapen, avšak nemohl najít nikoho vhodného pro jeho nového generáli, kteří by se navíc specializovali v Nekromancii. Temný rytíř si však utahoval z Nekromantského stratéga Valkira, který byl poražen v bitvě u Ibizova Hradu. Ten zbaběle utekl, avšak bůh nemrtvých ho chtěl nějak potrestat, ovšem nevěděl jak. A tak to nechal na temném rytíři. Ten ho krutě mučil jako kdyby to byl živý odpůrce. Neměl slitování. A nakonec přinesl Kamizovi esenci smrti. Ta zabije jakoukoliv jednotku, která toto požije. je to vlastně taková tekutá surovina. Otrava působí okamžitě. Nedokáže se nijak vyléčit. Dokonce ani Archanděl toto nedokáže vyléčit.

V polovině 2. věku se snaží Energia portál, který by ho dostal z World of Trust. Najednou se objeví v Tynfynském portálu krvavě rudá barva. Tato krvavě rudá barva oslnila celý hrad. Najednou z portálu něco přichází! Potom se ozvaly protáhlé válečné výkřiky. Najednou ta rudá záře přestala oslňovat, takže každý hned vyděl co vyšlo z toho portálu. „PANEBOŽE!“ někdo vykřikl. A sám generál Kumiked, který Tynfu vlastnil se děsivě zděsil. „Jak se sem mohli dostat DAP?!“ „Pane, co je to DAP?“ ozval se poddaný.“DAP? ty nevíš co je to DAP? Démonické armády Pekel!“ Najednou se ozval dlouhý výkřik bolesti. Démonické armády Pekel získala postupně celý hrad. Kumiked najednou popadl dlouhý luk vytáhl svůj energetický šíp a začal bránit hrad od démonických armád pekel. Když v tom po něm někdo hodil dlouhý ohniví meč, který se mu zasekl mezi očima.

„Pane, dorazil jeden z vašich poslů od hradu Tynfa.“ „Dobrá. Pošli ho ke mně“

„Pane,“ oslovil udýchaně boha energie „DAP získali pod kontrolu Tynfu a šíří svou moc do okolí! Více ve vzkazu.“

Portálem přišla horda DAP vojáků. Na hradě Tynfa, Bylo velice málo vojáků, a tak jsme prohráli. Neubránili jsme hrad, který získali démoni pod kontrolu. Při obraně padl hrdinně generál Kumiked, který bránil hrad do posledního dechu. Během několika let získali pod kontrolu oblast od Ibizovo hor k Tynfě a Senské Poušti. Bezpochyby se množí a stále přicházej portálem. To je ale stojí mnoho many, a proto ten portál musí taky někdy zavřít. Ovšem jejich moc se velice rychle šíří, takže musíme zakročit, než bude příliš pozdě.

            Energia jak to dočetl tak to hodil do ohně a spálil. Vydal příkaz poslům aby tuto zprávu co nejrychleji rožšířili a dal jim ty nejrychlejší energetické koně. Po roce se vrátili poslové, i když se zdálo, že je vyslal zbytečně.

Démoni totiž šíří svou moc dál a dál. Zakládají nové portály, což je velice špatné. Ale za to je to stojí mnoho set many na udržení.

„Zrovna DAP válčí proti horským trollům, kteří brání Ibizovo hory. Ty by měli porazit během tak… 10 let?“ ozval se páže. „Dobrá! Tak vyšli posli zpátky za bohy že musíme co nejrychleji něco podniknout.“ „Pane, co takhle založit menší alianci Naděje?“ozval se zase páže.  „To není špatný nápad! ale kdo by byl vůdce?“ „aby to bylo spravedlivé tak nikdo, nemyslíte?“ „Budeme to muset nějak zvážit.“

Po tomto dlouhém rozhovoru vyslal páže zase posli pryč s touto zprávou:

 

Touto zprávou vás bože ohně/ledu/lesa/země/nemrtvých zveme do Energiovo Paláce! Velice důležité!

 

Tím dopis končil. Ke konci věku horští trollové padají. Moc DAP ještě více vzrostla. Avšak to už bohové všech živlů dorazili se svou menší ochrankou, i když jsou na půl nesmrtelní. Všichni podepisují smlouvu avšak vůdce aliance Naděje není nikdo. Tím končí 2. krátký Věk

Žádné komentáře
 
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU , NĚKDY ZAS PŘIJĎTE!