SVĚT NADĚJE

Vítejte na mích stránkách! jsou o World of Trust - Světu Naděje. Příběhy jsou smyšlené někdy možná i vtipné :) . přečtěte si nějaký :).

3. Věk

Příběh

3. Vek (201. – 300. rok)

 

3. Věk začíná po podepsání smlouvy „naděje“.

Démonické Armády zesilují a stavějí nové pevnosti. Nyní začaly brát energii z Ibizových hor a Sentské Pouště.

 Aliance „Naděje“ však hodlala zaútočit, a tak rozjela akci „Alpha“ , při které měli odstranit všechny démony z hor. Po pečlivém plánování asi tak 5 let, připravili legie na útok.

 Jako 1. se na bojišti objevil Temný Rytíř, který totálně vyděsil démony. Ti se vylekali, ale nenapadlo je otočit se a zdrhat. Místo toho se jim vykouzlili démonické prokleté oštěpy s ostřími na obou stranách. To však nepochopil Temný rytíř.

 Ovšem Temný rytíř se naučil čelit všemu možnému strachu.

 Mezitím se na bojiště dostali Temní Jezdci na svých věrných koních. Dostali se tam tiše a nepozorovaně za démony co bránili Ibizovo Hory.

 Temní Jezdci podnikli Tichý nájezd. Tu se něco zvrtlo a démoni se otočili rozmáchli se oštěpy a Temné Jezdce zcela pobili.

 V tom se ale rozběhl temný rytíř na démony. Ti po tom namáhavém úderu byli vyčerpaní a tak se neubránili. Temný rytíř 2 jednoduše probodl a potom tam šermoval s dalšíma. To si však nenechal líbit, protože to byla veliká přesilovka, a tak zařval „SMRTÍCÍ ÚDER!“ . Následovala minuta temně černého zatemnění, při čemž to ignoroval jenom Temný rytíř. Ten stihl tuto příležitost využít a všechny démony tam probodal.

 Mezitím tam přiběhli Démoní Vrahové. Démonická Elitní jednota. „To snad ne.“ Zaklel vyčerpaně Temný rytíř. Rozmáchl se svým prokletým mečem a něco mumlal. 

Na bojišti se objevila ohnivá zeď, která popálí i ohnivé jednotky.vydal se na útěk.

Po chvilce ohnivá zeď vyhasla jako svíčka a démoní vrahové temného rytíře pronásledovali.

 Když ho dohnali tak nabili své vražedné kuše a vypálili po něm démonické smrtící šípy. Avšak Temný rytíř šípy zcela ignoruje. Jenom máchl svým temně černým pláštěm a ten ve vzduchu úplně zastavil šípy a položil je na zem.

Ozval se obrovský hluk.

Najednou se za démoními vrahy objevil kamenný Kraken.

 Ti když to zpozorovali, tak jenom vytáhli démoní dýky, které měli uvázané kolem pasu. Následovně se otočili o 360° s dýkami v rukou. Z Kamenného Krakena spadalo sotva pár malinkých kamínků. Po té Zaútočil Kamenný Kraken svou drtivou silou. Démoní Vrahové neměli žádnou šanci.

Po této drtivé porážce se Démoni stáhli z Ibizových hor blíž k Tynfě.

 3. Věk končí hostinami po vítězném osvobození Ibizových Hor.

Žádné komentáře
 
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU , NĚKDY ZAS PŘIJĎTE!